'Beni yıllardır rahatsız eden bir ifade var' diyen Semih Öztürk, o ayrıntıyı canlı yayında dile getirdi

Survivor Ekstra'da konuşan Semih Öztürk, Survivor gönüllüler takımı yarışmacılarından Aleyna'yla ilgili değerlendirmede bulundu. Ayşe, Steven, Emin ve Aleyna'nın bir araya geldiği bir görüntüden yola çıkarak konuşan Semih Öztürk, konseyde Sancakay'ın isminin çıkmasıyla ilgili detayı canlı yayında paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 10:06
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 10:06

İşte Semih Öztürk'ün sözleri:

Aleyna'nın bugün bir realtysi var. Ayşe var, Aleyna, Steven ve Emin. 2 sessiz isim erkeklerden. Oturuyorlar böyle. Sancakay Poyraz'ı dolduruyor diyor Aleyna. Sonra da diyor ki Steven ve Emin'i 'Siz çok iyisiniz'. Onları da yanına alma konuşmaları. Sancakay herkesle bir yerlerde konuşuyor. Peki senin içinde bulunduğun durumun adı ne? Sen de 2 arkadaşını alıp bir şey anlatıyorsun. Beni yıllardır rahatsız eden bir ifade var, kilit bir ifade. Aslında gruplaşmanın ağababası. İlk günden beri Aleyna'nın ismini vermiyor muyuz? Demek ki izleyici de görüyor. 

Ne diyor röportajında? 'Takım olarak aldığımız en güzel tesadüfi karar.' Neymiş o? Sancakay'ı yazmak. 6 kişi yazmamış aslında. takım olarak aldığınız bir karar mı oluyor şimdi bu? Kendisi gibi düşünen 3-5 kişi, takım diyerek bir algı yaratıp genel geçer kararmış gibi izleyiciye bunu empoze etmek. Yıllardır bunu yapanlar vardı. Oyuncu seçmelerinde de yaparlar bunu. Takımca almadınız kararı, ikiniz üçünüz konuştunuz orada. Benim için kırılma noktası. 4 kişi mi takımı temsil ediyor?  Bu söz beni öyle rahatsız ediyor ki, bu gece uyku uyuyamayacağım