Zürih'te taraftar damgası

Zürih'te taraftar damgası

Sarı-lacivertli takımın tur ile döndüğü Zürih’te tribünler ve çıkan olaylar geceye damgasını vurdu. Maç sonunda taraftarların saha içindeki coşkusu da dikkat çekti.

Grasshopper deplasmanından 2-0’lık galibiyetle dönerek tur vizesini kapan Fenerbahçe, coşkulu bir taraftar önünde oynadı. Zürih’teki mücadelede gurbetçi taraftarlar adeta bir iç saha havası verdi. Futbolcuların ısınmaya çıkmasından itibaren coşku ortaya çıktı. Özellikle Emenike ve Dick Advocaat, ilginin odağında oldu.

Yaklaşık 12 bin Fenerbahçe taraftarı yerlerini alırken, hem coşku hem de olaylar maçın önüne geçti. Maç esnasında ev sahibi taraftarlarla münakaşa eden sarı-lacivertli tribünler, meşaleler yaktı. Grasshopper tribününden sürekli yabancı maddeler gelmesi de sinirleri gerdi. Ancak 2. yarıda takımlarının gollerini seyreden Fenerbahçeliler, büyük bir mutluluk yaşadı. Son düdüğün ardından taraftarlar sahaya girerek, futbolculara yoğun ilgi gösterdi. Oyunculardan formalarını istedi.

Bayrağı yaktılar
Grasshopper tribünleri maç boyunca gergin bir tavır takındı. Mücadele esnasında  Fenerbahçe bayrağının yakılmasıyla olaylar çıktı. Ev sahibi taraftarların koltukları çıkarıp fırlattıkları görüldü.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 03:55:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin