Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Zlatan'dan Real Madrid itirafı!

Zlatan Ibrahimovic, Barcelona'dan ayrıldıktan sonra Real Madrid'e gitmek istediğini ancak bu hayalinin gerçekleşmediğini itiraf etti.

20.04.2015 15:08

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain forması giyen sansasyonel yıldız Zlatan Ibrahimovic'in "I am Zlatan Ibrahimovic" ismi ile yayınlanan otobiyografisinde ilginç bir detay çıktı.

Kariyerinin bir çok önemli anı birlikte Barcelona'dan ayrılış sürecini de kaleme alan Zlatan Ibrahimovic, Katalan temsilcisinden ayrıldıktan sonra Real Madrid'e gitmek istediğini ancak dönemin başkanı Sandro Rosell'in izin vermediğini yazdı.

Zlatan Ibrahimovic, menajeri Mino Raiola ve dönemin kulüp başkanı Sandro Rosell ile yapılan görüşmeyi şu diyaloglar ile anlatıyor;

Sandro Rossell: "Hangi takıma gitmek istiyorsun?"

Ibrahimovic: "Real Madrid"

Sandro Rossell: "İmkanı yok. Başka bir kulüp seç"

Ibrahimovic: "Bana bir soru sordunuz ve ben de cevap verdim. İleride kendimi oynarken görmek istediğim takım Real Madrid ve bunu söylemekten dolayı mutluyum. Jose Mourinho'yu seviyorum ve siz de onları arayarak bunu onlara sözlemek zorundasınız. Anlaştık mı?"

Daha sonra Real Madrid yerine Milan'a transfer olan Zlatan Ibrahımovic, söz konusu olayın devamına yaşananları ise şöyle özetliyor;

"Bu kararın yalnızca Sandro Rossell'e ait olmadığı belliydi. Kulüp, Milan ile görüşmelere başlamıştı. Sandro Rossel'in üzerinde para kaynağı yaratma konusunda bir sıkıntı vardı ve eğer ben de kalkıp Real Madrid'e gitsedim taraftarlar kulübü linç edebilirdi. Bu durum Sandro Rossell için de hiç kolay olmadı. Beni, ne Guardiola olduğu için takımda tutabiliyorlardı, ne de Real Madrid'e satabiliyorlardı..."

Yorumlar | 0
üye profil