Zenit'ten tokat gibi cevap!

Zenit'ten tokat gibi cevap!

Amerikan fast food zinciri Burger King, Mircea Lucescu'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Rus kulübüne sponsor olmak istedi ancak "tokat" gibi cevap aldı

Bir dönem Galatasaray ve Beşiktaş'ın da teknik direktörlüğünü yapan Mircea Lucescu'nun takımı Zenit'e sponsor olmak isteyen Amerikan fast food zinciri Burger King, aldığı cevapla şoke oldu.

Rusya Premier Ligi'nde oynadığı 5 maçta 9 puan toplayarak 4. sırada yer alan 150 milyon Euro değerindeki Zenit St. Petersburg kulübü kendilerine gelen sporsorluk teklifini alaycı bir dille reddetti. Burger King isimli fast food zinciri 500 milyon Ruble yaklaşık 23 milyon TL'lik sponsorluk teklifinde bulundu.

Ancak 6.8 milyon Euro'luk bu ücret karşısında kulübün isminin Zenit Burger King olması talebinde bulunuldu. Bunun üzerine sosyal medyada özellikle Zenit taraftarları tarafından sert bir dille eleştirilen sponsorluk teklifine tepkiler çığı gibi arttı. Taraftarlar fast food zincirine göndermede bulunarak kendilerine sponsor olabileceklerini hazırladıkları yeni Burger King logolarıyla gösterdi.

Yönetim de aynı espirili dili kullanınca ortaya ilginç bir tablo çıktı. Yönetim cevabını sosyal medya üzerinden verdi. Burger King'in, Zenit St.Petersburg'a isim sponsorluğu teklifte bulunduğu iddialarını, Rus kulübü de ilginç bir şekilde yalanlandı.

Zenit, resmi twitter hesabından tüm dünyada ve ülkemizde ilgiyle takip edilen dizi Game of Thrones'dan bir sahne ile cevap verdi.

İşte Zenit'ten Burger King'e "tokat" gibi cevap

Who's the king?! pic.twitter.com/DMI9rKoHxz

— ?? «?????» (@zenit_spb) 2 Eylül 2016
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/09/2016 22:12:01

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin