Zeljko Obradovic parkelere geri dönüyor: Dinlendim ve şarjımı doldurdum!

Geçtiğimiz sezon başında Fenerbahçe Beko ile yollarını ayıran Zeljko Obradovic, parkelere dönmek için hazır olduğunu belirtti. Adı CSKA Moskova ve Real Madrid ile anılan efsane başantrenör, ülkesinin basınına yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 20 gün içinde her şeyin belli olacağını aktaran Obradovic, 'Ailem ve çevremdeki insanların da görüşü benim için önemli' dedi. İşte Obradovic'in açıklamalarıyla ilgili ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2021 10:19
Değiştirme Tarihi: 11.06.2021 10:19
Zeljko Obradovic parkelere geri dönüyor: Dinlendim ve şarjımı doldurdum!

Spor Arena'nın haberine göre, 2020-21 sezonu başında Fenerbahçe Beko ile yollarını ayırdıktan sonra inzivaya çekilen Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden olan Zeljko Obradovic, parkelere geri dönmek için hazırlanıyor. Sırp başantrenör, menajerinin görüşmeleri sürdürdüğünü ve 20 gün içerisinde yeni takımının belli olacağını söyledi. 

Obradovic, "Dinlendim, şarjımı doldurdum ve şimdi dönmeyi amaçlıyorum. Nerede çalışacağıma dair ay sonuna kadar karar vereceğim. 'Anlaşmalarımı yürüten bir temsilcim var. Benimle ilgilenen kulüpler hakkında bana bilgi veriyor. Ailem ve çevremdeki insanların da görüşü benim için önemli. Henüz kimseyle görüşmedim, menajerim zaten var. 20 gün içinde neler olacağı belli olacak." dedi.

Partizan'a dönme ihtimali ile ilgili de konuşan 61 yaşındaki efsane, "Partizan’ın benim aşık olduğum kulüp olduğu noktasında bir şüphe yok. Oyunculuğumda da koçluğumda da orada yıllarım geçti. Partizan ve Borac benim kalbimde yer alan iki kulüp. Nerede çalışacağıma dair ay sonuna kadar karar verip çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.