Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Zeki Uzundurukan: Fikret Orman baltayı taşa vurdu!

Zeki Uzundurukan: Fikret Orman baltayı taşa vurdu!

Zeki Uzundurukan’dan Beşiktaş yönetimine: Biz ne Beşiktaş’ı küçük düşürdük, ne de galibiyetini eleştirdik. Biz hakem hatasını yazmayacak mıyız! İlkeli yayıncılığı ile geçen sezon Fotomaç hep yanımızda oldu diyenler, bu sezon ne değişti? Doğru oyun ve adalet Beşiktaş’a da lazım olacak.

07.11.2016 09:16

Zeki Uzundurukan’dan Beşiktaş yönetimine: "Biz ne Beşiktaş’ı küçük düşürdük, ne de galibiyetini eleştirdik. Biz hakem hatasını yazmayacak mıyız! İlkeli yayıncılığı ile geçen sezon Fotomaç hep yanımızda oldu diyenler, bu sezon ne değişti? Doğru oyun ve adalet Beşiktaş’a da lazım olacak."

Fotomaç gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, Beşiktaş yönetiminin, Fotomaç muhabirlerinin 'tesislere girmesine' yönelik uyguladığı ambargoya ateş püskürdü.

Uzundurukan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Biz ne Beşiktaş'ı küçük düşürdük, ne de galibiyetini eleştirdik. Biz hakem hatasını yazmayacak mıyız? İlkeli yayıncılığı ile geçen sezon Fotomaç hep yanımızda oldu diyenler, bu sezon ne değişti? Doğru oyun ve adalet Beşiktaş'a da lazım olacak.Zeki Uzundurukan: "Fikret Orman baltayı taşa vurdu".

Şöyle söyleyelim. Küfür ve tehdit Beşiktaş'a yakışmıyor. Allah'tan başka kimseden korkumuz yok. Beşiktaş yönetiminin aldığı sansür kararını doğru bulmuyorum. Çağ dışı bir uygulama. Bu nasıl orta çağ karanlığı. Biz ne Beşiktaş'ı küçük düşürdük ne de galibiyetini eleştirdik. Sadece kırmızı kart ve penaltıyı eleştirdik. Hakem Mete Kalkavan'ın elini pençe haline getirdik. Bu bütün dünyada böyledir, böyle espriler yapılır. Geçen sezon Fotomaç ilkeli yayıncılığı nedeniyle hep yanımızda oldu diyen Orman ve ekibi değil miydi? Bu sezon ne değişti. Neymiş Fotomaç biat edecekmiş. Yok böyle şey.Ahmet Çakar'dan Fikret Orman'a sert tepki

TESİSLERE ALMASAN NE OLUR!
Aynen bunu söylüyorum. Sen beni tesislere alsan ne olur almasan ne olur. Rıdvan Akar ve Tolga Candaş Işık'ın olduğu yerde bunun çıkması doğru değil. Orman da bu yazıyı mutlaka gördü, inceledi ve Fotomaç'ı hedef aldı. Biz Aziz Yıldırım'ı şike sürecinde yazmıştık. Sansür koymadı. Biz hakem hatasını yazmayacak mıyız? Doğru oyun ve adalet Beşiktaş'a lazım olacak. O zaman da Beşiktaş yönetimi Fotomaç gibi gazeteleri ve Erman Toroğlu gibi yazarları arayacak. Beşiktaşlılık duruşu, herhalde zalimliğin zurnası olun, mazlumun yanında olmayın demek değil. Beşiktaş yönetimi herhalde hakemlerle birlikte hep bizim yanımızda olun, her sene biz şampiyon olalım, bütün kupaları alalım demek istiyor. Yok öyle yağma! Biz gördüklerimizi halının altına süpürmüyoruz. Buradan şunu da söylemek istiyorum. Eğer yarın ya da öbür gün benim başıma bir şey gelirse bunun sorumlusu sorumlusu Fikret Orman'dır.."Rasim Ozan Kütahyalı '' Fikret Orman diger başkanlardan ne farkın kaldı''

Yorumlar | 0
üye profil