Yusuf Yazıcı transferinde yeni gelişme! Trabzonspor görüşmelere başladı...

Trabzonspor'un milli yıldızı Yusuf Yazıcı'yla ilgili Fransız basınından gündeme bomba gibi düşen bir son dakika haberi geldi. 22 yaşındaki futbolcunun transferi için görüşmelere başlandığı ifade edildi

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2019 16:12
Değiştirme Tarihi: 10.06.2019 16:12
Yusuf Yazıcı transferinde yeni gelişme! Trabzonspor görüşmelere başladı...

Fanatik'in haberine göre, adı bir süredir Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle birlikte anılan ve bu yaz Trabzonspor'da kalıp kalmayacağı büyük merak konusu olan Yusuf Yazıcı'nın transferiyle ilgili sıcak saatler yaşanıyor.

Lille'de forma giyen Mehmet Zeki Çelik, dün İzlanda yolculuğu sırasında Yusuf'la çekilmiş fotoğrafını "Neden olmasın?" notuyla paylaşmış, Yusuf da bu paylaşıma "İnşallah kardeşim" yanıtını vermişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu olay, Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun daha önce takımda kalacağını açıkladığı 22 yaşındaki futbolcunun Lille'e transfer olacağı şeklinde yorumlanırken bugün Fransızların geçtiği son dakika haberi ise gündeme bomba gibi düştü.

Yahoo Sport Fransa, resmi Twitter hesabından Lille ile Trabzonspor yönetimlerinin Yusuf'un transferi için görüşmelere başladığını ve milli futbolcunun da Ligue 1 ekibine gitmeyi çok istediğini yazdı.

Haberde Fransız ekibinin 10 numara mevkiinde forma giyen Bordo Mavili futbolcuyu kadrosuna katma konusunda iyimser olduğu ve Zeki'nin de transferde aracı olduğu ifade edildi.