Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Trabzonsporlu yıldız özür diledi!

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan'ın Rabotnicki maçı öncesi çekilen bir videosu olay yarattı. Genç futbolcu, tepkiler üzerine bir açıklama yapıp özür diledi.

08.08.2015 14:55

Toplam 103.5 milyon Euro'ya ulaşan kadro değeriyle Avrupa'nın en pahalı takımları arasında yer alan Trabzonspor, UEFA avrupa ligi 3. ön elemesinde, toplam değeri 5 milyon Euro'yu bile bulmayan Makedonya temsilcisi Rabotnicki'ye elenerek büyük hayal kırıklığı yarattı.

Artçı sarsıntıları hala süren bu depremin ardından Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan'ın sosyal medyaya düşen bir görüntüsü büyük olay yarattı. Rabotnicki maçından önce çekildiği anlaşılan görüntüde Yusuf Erdoğan, kendinden emin bir şekilde maçı 5-0 kazanacaklarını iddia ederken, karşılaşacakları takımın adını bilmediğini, "Hangi takımla oynuyoz la biz?" ifadesiyle gülerek dile getiriyor.

Özer Hurmacı'nın da yer aldığı belirtilen görüntü Trabzonspor taraftarlarını çileden çıkardı. Genç futbolcu, sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medyadan açıklama: "Özür dilerim"

Yusuf Erdoğan, tepkiler üzerine sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Taraftarlardan özür dileyen ve yanlış anlaşıldığını ifade eden Yusuf'un açıklaması şöyle:

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil