Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yükselişin şifresi

Yükselişin şifresi

Volkan Demirel şampiyonluk yarışında yeniden iddialı olmak için formülü verdi: “Milli araya kayıpsız gir, G.Saray maçına daha iddialı çık”

27.10.2016 01:54

Volkan Demirel şampiyonluk yarışında yeniden iddialı olmak için formülü verdi: “Milli araya kayıpsız gir, G.Saray maçına daha iddialı çık”

F.Bahçe'de Konyaspor'dan alınan 3 puan tüm futbolcuların iştahını artırırken, Samandıra'da yüzleri güldürdü. Kaptan Volkan Demirel, takım arkadaşlarıyla yaptığı sohbetlerde önemli bir virajdan döndüklerinin altını çizerken, önlerindeki iki maçın bu senenin en önemli mücadeleleri olduğunu belirtti. Volkan "Konya'da iyi oynamak değil kazanmak önemliydi. Bu galibiyet bizi çok ciddi bir uçurumdan döndürdü. Aynı zamanda Karabük ve Akhisar maçlarını çok önemli hale getirdi. Milli araya iki galibiyetle girersek camianın havası bambaşka bir hal alacaktır" dedi.Tecrübeli file bekçisi, arkadaşlarına Karabük ve Akhisar maçlarının Galatasaray derbisinin de anahtarı olduğunu ifade ederken, "Hepimizin bu iki karşılaşmada elinden gelenin fazlasını ortaya koyması şart" diye konuştu.PEREİRA 2. LİG'EF.Bahçe'den ayrıldıktan sonra yorumculuğa başlayan Vitor Pereira için sürpriz bir iddia gündeme geldi. Portekizli hocanın ismi, Walter Zenga ile yollarını ayıran İngiltere Championship ekiplerinden Wolverhampton ile anılıyor. Portekizli menajer Jorge Mendes'in de ortakları arasında bulunduğu Wolverhampton, 14. haftası biten Championship'te 16 puanla 18. sırada.

Yorumlar | 0
üye profil