Younes Belhanda transfer mi oluyor? İşte büyük piyango...

Galatasaray'da taraftarın büyük tepki gösterdiği ve kulüpteki geleceği belirsiz olan Faslı orta saha Younes Belhanda'ya Çin kulübü talip oldu.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2019 09:17
Değiştirme Tarihi: 03.11.2019 09:17
Younes Belhanda transfer mi oluyor? İşte büyük piyango...

Performansıyla ile Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’i memnun etmeyi başaramayan, taraftara küfredip kredisini bitiren Faslı oyuncu Younes Belhanda için bir Çin kulübü devre arasında teklif yapmaya hazırlanıyor.

Real Madrid maçında kendisini protesto edenlere küfür eden Younes Belhanda'yı taraftar sildi. Fatih Terim'in Beşiktaş derbisinde verdiği son şansı kullanamayan Belhanda, Rize maçında kulübede kaldı.

Ayrılık çanları çalıyor

Taraftarın istemediği 10 numara için ayrılık çanları çalıyor. Geçen sezonun devre arasında Suudi Arabistan'dan teklif alan Belhanda için Al-İttihad 7 milyon Euro önermiş, yönetim 12 milyon Euro isteyince transfer gerçekleşmemişti. Belhanda'ya ara transferde bu kez Çin'den teklif bekleniyor. Çin'den bir kulübün listesindeki yıldızı G.Saray, satmaya hazır. Aslan, geçen sezon reddettiği 7 milyon Euro bonservis bedelini bu sezonun devre arasında kabul edecek. (Spor Arena)