Younes Belhanda geri dönüyor! Başkan açıklamayı bizzat yaptı

Galatasaray Sivasspor maçı sonrası stat zemini ve yöneticilerle ilgili sözleri sonrası takımdan gönderilen Younes Belhanda'yla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Montpellier Başkanı Lauren Niccollin, Belhanda'nın Faslı yıldızın kulübe geri dönüşü için önemli bir mesaj verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.04.2021 12:30
Değiştirme Tarihi: 30.04.2021 12:30
Younes Belhanda geri dönüyor! Başkan açıklamayı bizzat yaptı

2012 yılında Fransa Ligue 1'de şampiyonluk yaşayan Montpellier'in oyuncuları arasında yer alan Younes Belhanda, eski takımına geri dönebilir. 

Spor Arena'da yer alan habere göre, Montpellier Başkanı Laurent Nicollin, Faslı oyuncuyla üç hafta önce bir araya geldiklerini ve kendisine takımla birlikte idmanlara çıkabileceğini ilettiğini söyledi. Nicollin ayrıca, Belhanda'nın kalan işlerini halletmek için Türkiye'ye gittiğini ve Fransa'ya döndüğünde kulübün sportif direktörü Bruno Carotti ile görüşeceğini ifade etti.

Laurent Nicollin'nin Younes Belhanda açıklaması şu şekilde:

"3 hafta önce birlikteydik. Formunu koruması için bizimle antrenman yapmasını önerdim. Halletmesi gereken işleri için Türkiye'ye döndü. Fransa'ya döndüğünde sportif direktörümüz Bruno Carotti ile temasa geçecek."

Montpellier formasıyla 144 resmi maça çıkan Younes Belhanda, takımına 29 gol ve 19 asistlik katkı sağlamıştı.