Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yönetim RVP için toplanıyor!

Yönetim RVP için toplanıyor!

Feyenoord, Fenerbahçe'nin yıldız ismi van Persie'yi kadrosuna katmak istiyor ama yıldız golcünün aldığı yıllık ücret can sıkıyor...

23.06.2017 12:42

Feyenoord Kulübü, bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında van Persie’nin transferi konusunda izlenecek yol için karar alacak.

Feyenoord'un Robin van Persie aşkı giderek alevleniyor... Teknik menajer Martin Van Geel, yönetime Van Persie'nin transfer edilmesini rapor etti. Hollanda şampiyonunun bugün yönetim kurulu toplantısı var. Toplantının en önemli maddesi Van Persie. Konu bugün enine boyuna tartışılacak. 33 yaşındaki yıldızın transfer edilebilme şartlarının yanı sıra form durumu da masaya yatırılacak. Toplantı sonunda yönetimde eğer, "Dirk Kuyt etkisi yapar" kanaati oluşursa, RvP için tüm imkanlar seferber edilecek.

İndirim yapması şart
Fenerbahçe'de 4.9 milyon euro ücret alan, bonuslarla birlikte yılda 6 milyon euro kazanan van Persie'nin Feyenoord'a dönmesi, ücretinde indirim yapmasına bağlı. Tabii Fenerbahçe'nin de oyuncuyu satma kararı alması ve düşük bir bonservis ücretine razı edilmesi lazım.

Yorumlar | 0
üye profil