Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Yolun sonu önemli’

‘Yolun sonu önemli’

Sezona başlarken, oyun tarzlarına göre transfer politikası belirlediklerini dile getiren genç teknik adam, “Şu an zirvedeyiz ancak Mayıs ayında geleceğimiz yer çok daha anlamlı” diye konuştu.

16.10.2016 10:21

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan ve 6 hafta geride kaldığında averaj ile lider durumda bulanan Ankaragücü’nde Teknik Direktör İsmet Taşdemir, gelecek adına olumlu konuşup, taraftarlara önemli mesajlar verdi. Ankara Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulunan Taşdemir, uzun soluklu lig maratonunun sonunda lider tamamlamanın daha anlamlı olduğunu söyledi. Ankara Gazeteciler Cemiyeti’nin bulunduğu konuma ve ortamına hayran kaldığını ziyareti esnasında dile getiren İsmet Taşdemir, basının, kamuoyunun aydınlatılması ve sağlıklı iletişim kurulmasında önemli görevleri üstlendiğini dile getirdi. Taşdemir, sezona şampiyonluk parolası ile başladıklarını ve şu an lider olduklarını hatırlatıp, “Ankaragücü’nü daha üst noktalara taşımak için, taraftarı, camiası, Ankaralıları ve basını ile birlikte top yekun hareket edilmeli. Şampiyonluk hedefi birlik ve beraberlikle gerçekleşir” dedi. Sezona başlarken oyun tarzlarına göre transfer politikaları belirlediklerini, geride kalan 6 haftada gerek rakiplerin durumu, gerekse mevcut oyuncu kadrosundaki performanslarına bakarak küçük değişikliklere gittiklerini dile getiren Taşdemir, “Ankaragücü bizim yuvamız, ilk göz ağrımız. Başarılar daim olduğu sürece doğru işler yapıldığı sürece sonuna kadar varım. Benim için sonsuz görev anlayışının sürdürülmesi, çeşitli şartlara bağlı. Bu şartlar el verdiği sürece formasını onurla giydiğim ekibimin Süper Lig’de de teknik direktörü olarak görev yapmaktan gurur duyarım” diye konuştu.

YENİ RAKİP NİĞDE BELEDİYE
İkinci Futbol Ligi Kırmızı Grupta lider durumda bulunan Ankaragücü, 7. haftada kendi sahasında Niğde Belediyespor ile karşılaşacak. Sarı-laciveritliler, biten sezondan kalan ceza nedeniyle bugünkü karşılaşmada da taraftarından yoksun şekilde mücadele edecek. 19 Mayıs Stadı’ndaki karşılaşma saat 14.30’da başlayacak. Sakatlığı devam eden Hurşit Taşçı, forma giyemeyecek. Takımda cezalı oyuncu bulunmuyor.

Yorumlar | 0
üye profil