Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Yine şampiyon olalım'

"Yine şampiyon olalım"

Beşiktaş’a transferi büyük olay yaratan Gökhan Gönül’ün takım arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmanın detayları ortaya çıktı.

15.07.2016 04:44

Fenerbahçe’den, Beşiktaş’a transferi büyük olay yaratan Gökhan Gönül’ün önceki gün saha içinde takım arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmanın detayları ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı teknik heyet ve futbolcular tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Gökhan’ın, “Beni çok iyi karşıladınız, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bundan sonra sizlerle birlikte Beşiktaş’ın başarısı için mücadele edeceğim.

Geçen sezon olduğu gibi bu seneyi de şampiyon olarak kapatmak için tüm gücümle sizinle birlikte ter dökeceğim” ifadelerini kullandığı belirlendi. Beşiktaşlı futbolcular ve Teknik Direktör Şenol Güneş yaptığı bu konuşmanın ardından Gökhan Gönül’ü alkışlamıştı.

Testten geçti
Gökhan Gönül dün sabah sağlık kontrolünden geçti. Acıbadem Sports’ta gerçekleştirilen kontrollerde milli futbolcunun sakatlık risk analizinden geçirildiği belirtildi.

Detaylı kan tetkikleri yapılan Gökhan daha sonra ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Aras Özbiliz, Boyko, Olcay, Cenk Tosun, Oğuzhan, Sedat Şahintürk, Muhammed Enes Durmuş ve Sezer Yıldırım da sağlık kontrolü ve sakatlık risk analizlerinden geçirildi.

Yorumlar | 0
üye profil