Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yıldız golcü Vagner Love resmen Alanyaspor'da

Yıldız golcü Vagner Love resmen Alanyaspor'da

Dünyaca ünlü golcü Vagner Love, Süper Lig'in yeni ekibi Alanyaspor'la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

31.08.2016 17:23

Brezilyalı futbolcu Vagner Love, Spor Toto Süper Lig'in  yeni takımlarından Aytemiz Alanyaspor ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine katılan  kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Monaco'dan Vagner Love transferini  gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Alanyaspor'u tercih ettiği için Vagner Love'a teşekkür eden Çavuşoğlu,  "Avrupa ve Türkiye'den teklifler alan Love, dünyanın bildiği bir futbolcu.  Kendisinden beklentilerimiz büyük. Amaçları, hedefleri var. İnşallah başarılı  olur." dedi.

Love için Alanyaspor'da özverili bir çalışma yapıldığını kaydeden  Çavuşoğlu, "Love'a Alanyaspor'u anlattık. İşin doğrusu ikna etmek için bizi çok  uğraştırmadı. Kendisine bizleri zorlamadığı için teşekkür ediyorum. Türkiye'de  oynayan Brezilyalı oyunculara Zico, Alex olsun, sormuş ve Alanya ile ilgili  olumlu şeyler söylenildi. O yüzden de burada." değerlendirmesinde bulundu.

32 yaşındaki Brezilyalı Forvet Vagner Love ise transferde emeği geçen  başkan ve menajerine teşekkür etti. "Şu an buradayım ve mutluyum." diyen Love,  "Alanyaspor'un nasıl bir proje takımı olduğundan bahsedildiğinde ben de gelip,  elimden geleni yapmaya karar verdim. Ve şu an buradayım... Bundan sonra tek  hedefimiz Alanyaspor'un başarısı olacaktır." diye konuştu.

"Monaco'da futbol hayatına devam edebilirdim ve farklı teklifler de  gelmişti. Onları da değerlendirebilirdim." diye konuşan Love şunları söyledi:

"Bana Alanyaspor'un hedeflerinden bahsedildiğinde ise kesinlikle  buraya gelmek istedim. Burada bana bir aile ortamı olduğu söylendi. Ben de bu  ailenin bir parçası olmak istedim ve bu yüzden de buradayım. Çünkü rekabeti  seven, yeni rekabetlere yelken açmak isteyen biriyim. Bu yüzden de buradayım."

Yorumlar | 0
üye profil