Fener'in yeni hocası İstanbul'da! Vitor Pereira...

Fenerbahçe İstanbul'a getirdiği teknik direktör Vitor Pereira ile bugün masaya oturacak. Toplantıda bir pürüz çıkmazsa Sarı-lacivertlilerin yeni teknik direktörü Portekizli olacak.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2015 09:09
Değiştirme Tarihi: 10.06.2015 11:35

Fenerbahçe, teknik direktör Vitor Pereira ile anlaşmaya çok yakın.Portekizli teknik adam, Sarılacivertlilerin sportif direktörü Giuliano Terraneo ile birlikte İstanbul'a geldi.

Vitor Pereira, bugün kulüp binasında başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve sportif direktör Terraneo ile bir araya gelecek. Son detayların konuşulacağı toplantıda bir pürüz çıkmazsa Portekizli resmen Fenerbahçe'nin teknik direktörü olacak.

Pereira ile imzaların atılmasının ardından yeni sezon planlamasına devam edilecek.7-8 transfer yapmaya hazırlanan Sarı-lacivertliler öncelikle Fernandao ve Şener Özbayraklı transferini resmen bitirecek.

2010 - 2011 sezonunda Porto'da teknik direktör Andre Villas Boas'ın yardımcılığını yapan Pereira, sonraki sezon takımın başına geçti. Porto'da şampiyonlukla geçen iki yılın ardından Pereira, Al-Ahli'de göreve geldi. Portekizli teknik adam, geride kalan sezonun devre arasında Olimpiakos'un başına geçti ve Yunan ekibini şampiyon yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.