Yıldırım Demirören TFF’den neden istifa etti? TFF Başkanı kim olacak? İstifa açıklaması

Yıldırım Demirören TFF’den neden istifa etti? TFF Başkanı kim olacak? İstifa açıklaması
Yayınlanma Tarihi: 28.02.2019 14:35
Değiştirme Tarihi: 28.02.2019 15:45

Yıldırım Demirören Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’ndan istifa etti. Peki, Yıldırım Demirören neden istifa etti? TFF Başkanı kim olacak? Yıldırım Demirören’in TFF’den neden istifa ettiğini haberimizden bulabilirsiniz.

Yıldırım Demirören 28 şubat Perşembe günü TFF Başkanlığı’ndan istifa etti. Yıldırım Demirören’in istifası son dakika haberleri olarak geçti. Peki, Yıldırım Demirören neden istifa etti. Yıldırım Demirören İstifa konuşması en çok aratılanlar arasında. Yıldırım Demirören’in istifasından sonra akıllara TFF Başkanı’nın kim olacağı geldi. Yıldırım Demirören TFF’den istifa etmesi üzerine sosyal medyada binlerce paylaşımda bulunuldu. İşte Yıldırım Demirören’in TFF istifa açıklaması:

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaptığı açıklamada "26 Şubat 2012'den beri sürdürmekte olduğum Türkiye Futbol Federasyon Başkanlığı'ndan İDDİAA, Misli.com'un Demirören Holding bünyesine katılımından ve sözleşmelerin devri yasal olarak tamamlandığından dolayı görevimden istifa ediyorum." ifadelerini kullandı.

TFF Başkanı kim olacak?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’nın kim olacağı en çok merak edilenler arasına girdi. Yıldırım Demirören’in istifası 28 şubatta resmen açıklandı. Yıldırım Demirören istifa haberi en çok okunan ve aratılan haberler arasına girdi. Yıldırım Demirören’den sonra kimin TFF Başkanı olacağı henüz bilinmiyor. Açıklanır açıklanmaz haberlerimizde sizlerle paylaşacağız. Hüsnü Güreli'nin vekaleten TFF başkanlığına getirildiği açıklandı.