Yıldırım Demirören'den flaş 'prim' açıklaması!

Yıldırım Demirören'den flaş 'prim' açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, A Spor'da canlı yayında açıklamalarda bulundu.

İşte Demirören'in prim ve Milli Takım açıklaması...
"Türkiye bu algı operasyonu kimin yaptığını gayet iyi biliyor. Herkes haddini bilsin. 15 Temmuzda çektik bunun acısını Benim kaptanım prim için kavga etmez. Başkan olarak futbolcu benim kardeşim ama Burak muhattabı olarak değil. Burak Yılmaz 467 bin TL prim aldı. Dekontları bende. Burak oynamadığı son 2 maçın primini almadı ama 467 bin TL aldı.

Bu oyunlara gelmeyin. Bugün olanlar yarın olmayabilir. Olmayanlar da yarın olabilir. Futbolcular bu operasyona bilmeden dahil oldu. Kamuoyunda prim kavgası diye yansıtıldı. Herkes primini aldı. Artık maç maç primler kesinlikle olmayacak. Oraya katılımında herkesin emeği var. Bu emeklerin karşılığı eşit olarak dağıtılp verildi.

Gruptan çıkacağımıza inanıyordum. Oraya gitmek bir başarıydı. Ama böyle düşünmek yanlış. Bütün başarıyı Fatih Terim'in şansına bağlamak yanlıştı. Üzgünüz, hedefimiz o gruptan çıkmaktı ama çıkamadık. Hocamız Galatasaray ile anıldığını bana söyledi. Uzaktan yakından alakası olmadığını belirtti. Fatih Terim istifası söz konusu olmadı. Hocamızı 4 kere gönderdik, 5 kere geri geldi.

Bizim artık, Hırvatistan'ı ve İspanya'yı yenecek durumda olmamız lazım. Bizim bazı sonuçlardan kendimize mutluluk çıkarmamız gerekiyor. Oyuncuların hocanın gitmesi çözüm değil. Geçen istatistikler açıklandı. Hocamız ilk 3'ün içerisinde. Eğer gidemediğimiz kesinleşirse o zaman eleştirin bizi..."

Görüntülenme : 476 Güncelleme Tarihi: 13/10/2016 22:09:56
Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 22:03:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin