Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferde bombayı patlatıyor

Kongreden zaferle ayrılarak Beşiktaş Başkanı olan Ahmet Nur Çebi transferde ilk bombayı patlatıyor. Çebi yönetiminin transfer listesinin tepesinde Cenk Tosun var.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2019 14:08
Değiştirme Tarihi: 22.10.2019 14:09
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferde bombayı patlatıyor

Beşitkaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin başkanlık koltuğuna oturmasının ardından yönetime geri dönen Erdal Torunoğulları'nın futboldan sorumlu olması bekleniyor.

LİSTENİN BAŞINDA CENK VAR

Erdal Torunoğulları'nın vakit kaybetmeden ara transfer için çalışmalara da başlayacağı belirtiliyor. İddialara göre devre arasında Beşiktaş'ın ilk hedefi Cenk Tosun olacak.

KİRALIK FORMÜLÜ

Siyah- beyazlılar, Everton'da 3. forvet durumuna düşen ve kadroya girmekte bile zorlanan milli futbolcuyu kiralık olarak yuvaya döndürmeye çalışacak. Yönetimin kısa süre içinde İngiliz kulübü ve Cenk Tosun'la temasa geçerek resmi görüşmelere başlaması bekleniyor. Bu sezon Everton'da forma şansı bulmakta çok zorlanan Cenk Tosun'un devre arasında ayrılık kararı aldığı öğrenildi.

BONSERVİSİ DÜŞTÜ

Beşiktaş'ta lig ve Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği performansla 2018'in Ocak ayında 22 milyon Euro'ya Everton'a transfer olan Cenk Tosun, İngiliz ekibinde beklenen performansı bir türlü gösteremedi. İngiliz basınından Football Insider'ın haberine göre; Cenk Tosun için belirlenen bonservis rakamı 11 milyon Euro.