Yemeksepeti'nden ayrılan Nevzat Aydın, Sarıyer'e başkan oluyor

Bir dönem Trabzonspor'da da yöneticilik yapan ve son olarak Yemeksepeti'nden ayrıldığını açıklayan Nevzat Aydın, Sarıyer Kulübü'ne başkan olacak.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 12:41
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 12:41
Yemeksepeti'nden ayrılan Nevzat Aydın, Sarıyer'e başkan oluyor

Eskiden Trabzonspor'da spor yöneticiliği yapan Nevzat Aydın geçtiğimiz günlerde Yemeksepeti'ndeki CEO'luk görevini bıraktığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın, "Evet, bir devrin sonuna geldik. Jeff Bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim" dedi. Yemeksepeti'nden sürpriz bir şekilde ayrılan Nevzat Aydın'ın yeni adresi belli oldu.

Şirketleşme için çalışmalar başladı
Trabzonspor'un eski yöneticisi Nevzat Aydın, Sarıyer Kulübü'ne başkan olabilir. Sarıyer Kulübü'nü şirketleştirme için çalışmaların başladığı, geçmişe dönük dosyaların incelendiği öğrenildi. Haziran ayında yapılacak kongrede Nevzat Aydın'ın Sarıyer Kulübü'ne başkan olması bekleniyor.

'Tek amacım Sarıyer'i hak ettiği yerlere getirmek'
Aydın geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada Sarıyer Kulübü hakkında şu ifadeleri kullanmıştı: "Elde ettiğim vizyon ve birikimleri bana en yakın gelen Sarıyer ile birleştirmek istiyorum. Bunda kulübün hikayesi büyük rol oynadı. Ayrıca kulüpten hiçbir beklentim yok. Tek amacım Sarıyer'i hak ettiği yerlere getirmek." (Ajansspor)

 

İlgili Sayfalar: Spor