Yattara Survivor'daki favorisini açıkladı!

Yattara Survivor'daki favorisini açıkladı!

Trabzonspor'un eski oyuncusu İbrahime Yattara, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Survivor 2017'deki favorisini açıkladı.

Eski Trabzonsporlu Yattara gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yattara, "Şenol Güneş büyük teknik direktör, Ersun Yanal ise; iyi hoca, Olcay Şahan İnşallah yeni Yattara olacak. Trabzonsporlu yöneticilere kırgınım. Survivor'da favorim İlhan Mansız" ifadelerini kullandı.

"Trabzonspor benim takımım! Kazanmasını çok istiyorum"
"Trabzonspor bizim zamanımızdaki atmosferi yakaladı. İlk yarı kötü başladı, ikinci yarıdaki transferlerle çok iyi seri bir yakaladı. Beşiktaş maçı çok zor olacak. Beşiktaş güçlü ve çok iyi takım. Şenol Güneş tecrübeli bir teknik adam. Trabzonspor da yeni bir hava yakaladı. Trabzonspor benim takımım. Trabzonspor'un kazanmasını çok çok istiyorum. Bizim çocuklar ellerinden geleni yapacak ve maçı kazanacak"

"Şenol Güneş büyük hoca. Ersun Yanal iyi teknik direktör"
"Her zaman söylediğim gibi Şenol Güneş ile çalıştığım zaman çok iyi performans gösterdim. Şenol Güneş profesyonel teknik direktör.Ersun Yanal ve Şenol Güneş ile çalıştım. Entresan bir maç olacak, sonuç olarak Trabzonspor kazanacak. Ersun Yanal döneminde de iyi bir performans sergiledim. İkisine de saygı duyuyorum. Şu anda benim takımımda Ersun Yanal var. İnşallah bu maçı Ersun Yanal kazanacak. Gönlüm Trabzonspor ve Ersun Yanal'dan yana. Şenol Güneş büyük teknik direktör Ersun Yanal iyi hoca"

Görüntülenme : 12815 Yayınlanma Tarihi: 07/04/2017 18:59:21

Haber Yorumları (2)

500
  • Abdurrahman Yıldız
    6 ay önce
    Yatiiiiiiii. Gel allstara. Futbol oyunları senle güzel.
  • Hesoyam
    6 ay önce
    Helal sana karaoğlan

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin