Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Yasin Öztekin'in polislerimize sarıldığı fotoğrafla ilgili flaş karar!

Galatasaraylı yöneticilerin gelecek hafta yapacağı toplantı sonrası unutulmaz sevincin TT Arena duvarlarında efsane sevinçler arasında baş köşede yer bulması bekleniyor.

13.12.2016 11:57

Galatasaray ile G.Antep arasında oynanan maç tarihin en önemli gol sevincine sahne olurken, Yasin Öztekin tüm Türkiye'nin gündemine oturdu. Bir değil, tam 3 gol atan Yasin, ilk ağları havalandırdığı golün ardından 'Asker selamı' ile önce sevincini kutladı. Ardından da kenarda görevlerini yapan üç polis memuruna gidip, kardeşleri gibi sarıldı. G.Saray yönetimi de Yasin'in tarihin en anlamlı gol sevincini ölümsüzleştirmek için harekete geçti. 

Sosyal medyada golün hemen ardından Galatasaray hesapları tarafından yayma konan sevinç fotoğrafı için harekete geçen yönetim, bu anı efsaneler arasına koyacak. Yönetim şehitlerin cenazelerinin defnedilmesinin ardından gelecek hafta toplantıda konuyu gündemine alacak ve fotoğrafı değerlendirecek. Unutulmaz sevincin TT Arena duvarlarında 'Efsane sevinçler' arasında baş köşede yer bulması bekleniyor. Yasin'in gol sevinci şimdiden sosyal medyada beğeni rekoru kırdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil