Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yasin Öztekin, Başakşehir Maçında Stada Gelmedi

Yasin Öztekin, Başakşehir Maçında Stada Gelmedi

Adanaspor maçında oyundan alındıktan sonra formasını yere atıp kulübeyi yumruklayan ve kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin, Medipol Başakşehir ile oynanan maça gelmedi.

05.11.2016 11:52

Geçen hafta oynanan Adanaspor maçında kendisini oyundan çıkartan teknik direktörü Jan Olde Riekerink'e çok büyük tepki gösterip yedek kulübesinin camlarını yumruklayan ve formasını yere fırlatan Yasin Öztekin, bu hareketlerinin ardından kadro dışı bırakılıp A2 takımına gönderilmişti. Ancak Riekerink, her hafta olduğu gibi bu hafta da düzenlediği basın toplantısında Yasin'e şimdilik 1 maç için bu kararı aldıklarını, milli arada konu üzerinde tekrar düşüneceklerini söylemişti.

MAÇA BİLE GELMEDİ

Bu gelişmelerin ardından, geride bıraktığımız haftayı gençlerle çalışarak geçiren Yasin Öztekin, dün akşam beklenmedik bir harekete imza attı ve takım arkadaşlarının Medipol Başakşehir ile oynadığı maçı izlemek için TT Arena'ya bile gelmedi. 29 yaşındaki oyuncunun muhtemel bir taraftar tepkisinden çekindiği için maça gelmemeyi seçmiş olabileceği öğrenildi.

(Vatan)

Yorumlar | 0
üye profil