Yaptığı paylaşım çıldırtmıştı! Flaş kararla...

Yaptığı paylaşım çıldırtmıştı! Flaş kararla...
Yayınlanma Tarihi: 05.04.2019 14:30 | Değiştirme Tarihi: 05.04.2019 14:30

Ünlü İrlandalı dövüşcü Conor McGregor geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla oldukça büyük tepki çekmişti. Habib Nurmagomedov'un eşine 'havlu' yakıştırması yapan McGregor, ringlere döneceğinin sinyalini verdi.

Yıldız isim, daha önce yaptığı açıklamada kariyerine son verdiğini duyurmuştu. İrlandalı dövüşçü twitter üzerinden, "Resmi olarak Karma Dövüş Sanatları" olarak bilinen spordan emekli olmaya karar verdim" ifadesini kullanmıştı.

ABD kanalına konuşan McGregor, Temmuz ayında yapılacak bir dövüş için görüşmeler yaptığını bildirdi ve ringlere geri döneceğinin sinyallerini verdi.

İrlandalı isim yaptığı açıklamada, "Tüm inançlardan ve kökenlerden hayranlarımla birlikte ilerlemek istiyorum. İnançlar, bizi en iyimizi vermemiz için zorlar. Dünya hepimiz için var. Octagon'da görüşürüz" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaptığı birçok hareketle spor kamuoyunda ses getirmeye devam eden ünlü boksör, geçtiğimiz günlerde müslüman sporcu Habib Nurmagomedov'un eşinin bir fotoğrafını paylaşıp, "Senin eşin bir havlu" şeklinde ahlaksız bir yorumda bulunmuştu.