Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Wolfsburg'da teknik direktör Dieter Hecking'in görevine son verildi!

Bundesliga'da 7 haftada sadece 6 puan toplayabilen Wolfsburg'un hocası Dieter Hecking'in görevine son verildi. Bu gelişme sonrası gözler Gomez'de!

17.10.2016 20:21

Wolfsburg'da beklenen oldu! Ligde çıktığı 7 karşılaşmada sadece 6 puan toplayabilen Dieter Hecking'in Wolfsburg'la ilişkisi kesildi. Mario Gomez'in de formasını giydiği Alman ekibinde yönetim deneyimli hocanın görevine son verdi. Haber ile ilgili metin girin!.

Hecking'le Mario Gomez de atamadı!
Beşiktaş'tan Wolfsburg'a giden Mario Gomez'e Teknik Direktör Hecking yaramadı. Alman futbolcu,Wolfsburg'a gittiği günden beri hiç gol atamadı. Gomez, Beşiktaş'ta forma giydiği son iki maçta da ağları havalandıramamıştı. Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Wolfsburg takımı, Dieter Hecking'le birlikte ligde 7 karşılaşmada sadece 4 gol atabildi. 

Bardağı taşıran son damla Leipzig mağlubiyeti oldu 

Bardağı taşıran son damla Leipzig'e karşı içeride alınan 1-0'lık mağlubiyet oldu. Bu mağlubiyetin ardından Hecking'in takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılmıştı. Tribünler tarafından protesto edilen teknik direktör için "Defol" yazılı pankartlar açılmıştı.

Hecking ise karşılaşma sonunda, "Kulüp ile gelecek hakkında konuşacağız. Gelecek ne gösterir bilmiyorum Ama şu an iyi bir gidiş yok. Takım kötü ve ben yönetimin alacağı her karara saygılıyım. Bunlar normal şeyler. Sonuçta burada da bir iş yapılıyor" demişti.

Yorumlar | 0
üye profil