Yine Çin, yine Wesley Sneijder...

Galatasaray'da son günlerin en çok konuşulan ismi Wesley Sneijder... Burak Yılmaz'ın Guoan Beijing ile anlaşmasının ardından, yıldız futbolcunun da rotasının Uzakdoğu ülkesi olup olmayacağı merak konusu oldu.

Yayınlanma Tarihi: 11.02.2016 21:01
Değiştirme Tarihi: 12.02.2016 10:19

Galatasaray'da son günlerin en çok konuşulan ismiWesley Sneijder... Burak Yılmaz'ın Guoan Beijing ile anlaşmasının ardından, yıldız futbolcunun da rotasının Uzakdoğu ülkesi olup olmayacağı merak konusu oldu.Her kafadan farklı bir sesin çıktığı 30 yaşındaki futbolcunun durumuyla ilgili, son olarak ülkesinden yeni bir iddia geldi.Buna göre rekor kırdığı 50 milyon euroluk Alex Teixeiratransferinin yanı sıra Chelsea'den Ramires ve Jo gibi isimleri de kadrosuna katan Jiangsu Suning ekibinin Wesley Sneijder'i kadrosuna katmak istediği bildirildi.

"Tekrar bavulları toplayabilirler"

Skorer'de yer alan habere göre; Grazia internet sitesindeki haberde şu ifadeler kullanıldı: "Öyle görünüyor ki Sneijder ailesi tekrar bavulları toplayabilir ve yola koyulabilir. Çinli başkan futbolu seviyor ve milyonluk transferleri cazip hale getiriyor. Wesley'in Çin'e olası bir transferi umulmadık bir şey değil".