Wesley Sneijder’i yıkan kanser haberi!

Galatasaray'da top koşturduğu dönemde taraftarın sevgilisi haline gelen ve birçok başarıya imza atan Wesley Sneijder, öğrendiği haber sonrası büyük bir şok yaşadı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 13:29
Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 13:31
Wesley Sneijder’i yıkan kanser haberi!

Hollanda'nın ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Wesley Sneijder, kanser haberiyle büyük şok yaşadı. Sneijder'in kardeşi Rodney, babası Barry Sneijder'in kanser olduğunu açıkladı.

Galatasaray'ın efsane isimleri arasında yer alan Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, babasından gelen haberle sarsıldı.

Hollandalı yıldızın babası Barry Sneijder'in kanser olduğu öğrenildi. Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder, Hollanda basınına yaptığı açıklamada bilgiyi doğrularken duygusal ifadeler kullandı.

"Birkaç haftadır hastalığı ilerlemiş durumda" diyen Rodney Sneijder, "Babam kansere yakalandı ama bu konu hakkında daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Bunu duyduğunuzda zaman bir an durur ancak biz pozitif kalmaya çalışıyoruz. O, şu anda da mutlu. Hastalığı ile savaşacak ve biz onu destekliyoruz. Sonunda her şey yoluna girecek" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyadan da babası Barry'nin fotoğrafını paylaşan Rodney, "Yaşlı adamım, dostum. Sana büyük saygı duyuyorum" diyerek babasına olan desteğini dile getirdi.