Wesley Sneijder kararını verdi!

Konya’da attığı gollerle galibiyetin mimarı olan Sneijder’in sözleşmesi hala uzatılmadı. Sarı-kırmızılılar, aylardır oyalanan yönetimden bir an önce bu işi çözmelerini istiyor.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2015 10:22
Değiştirme Tarihi: 03.09.2015 11:29

Galatasaray’ın süper yıldızı Wesley Sneijder, bu sezona kötü başladı. tecrübeli futbolcu ligin ilk haftasında tanınmaz haldeydi. 

Sneijder, özellikle Osmanlı maçında ne şutlarında ne de paslarında isabet bulabildi. Hollandalı yıldız Konya’da kendine geldi. 

Son anlara girilirken Cimbom 2-1 öndeydi ama 10 kişiydi. Ev sahibi tehlikeli ataklar geliştiriyordu. 90. dakikada sahneye çıkan Sneijder, fileleri havalandırıp Aslan’ı rahatlattı. yetmedi, uzatmalarda bir kez daha ağları sarsıp duble yaptı.

"Kalmak istiyor"

Attığı iki golle galibiyetin mimarı olan Sneijder, milli takım kampına moralli gitti. Sonunda 3 puan sevinci yaşayan taraftarların da yüzü güldü.

Ancak sarı-kırmızılıları hala rahatsız eden bir başka konu var. Bilindiği gibi transfer dönemi dün sona erdi. Gelenler gidenler bir yana, Sneijder’in sözleşmesi hala uzatılmadı.Hollandalı her fırsatta futbolu Galatasaray’da bırakmak istediğini söylüyor. Fakat yönetim aylardır oyalanıyor.