Wesley Sneijder'den flaş açıklama! "Boşlukta gibiyim, bırakmayı..."

Hollanda Milli Takımı'nın ve Galatasaray'ın yıldızlarından Wesley Sneijder, 3-2 kaybettikleri Çek Cumhuriyeti maçının ardından hem karşılaşmayı hem de eleme grubu mücadelesini değerlendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2015 11:39
Değiştirme Tarihi: 14.10.2015 14:46

Galatasaray ve Hollanda Milli Takımı'nın başarılı futbolcusu Wesley Sneijder, 3-2 kaybettikleri Çek Cumhuriyeti maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

Yaptıkları büyük hatalarla EURO 2016'ya gitmeyi haketmediklerini ve bunun 'olması gereken sonuç' olduğunu belirten Sneijder, "Boşlukta gibiyim. Hem fiziksel, hem mental olarak... Kazanmanız gereken bir maç var ve siz ellerinizden kayıp gitmesine izin veriyorsunuz. Çekler az fırsat buldu ama çok disiplinliydiler. Aptalca hatalar yaptık. Zaten sonra 3-0 oldu ve her şey bitti." açıklamasını yaptı. 

"Bırakmayı düşünmüyorum"

Sorulan soru üzerine bu turnuvanın ardından Milli Takım'a seçilip seçilmeyeceğine hocasının karar vereceğini belirten 31 yaşındaki yıldız, "Bırakma yaşından kastınız nedir? Ben kendimi iyi hissediyorum. Milli Takımı bırakmayı düşünmüyorum. Teknik direktör beni seçerse aynı şevkle buraya gelirim." dedi.