Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Volkan Demirel yanlış programla çalışmış!

Sakatlığı nedeniyle geçirdiği ameliyattan sonra formasına kavuşan ancak performansıyla eleştirilen Volkan Demirel'in çalışma programından şikayetçi olduğu öğrenildi.

28.09.2016 11:05

Geçen sezon Pereira’nın ekibine katılan ve Portekizli hocanın ayrılmasının ardından takımda kalan Paolo Orlandoni’nin tecrübeli eldiven için ayrı bir program uygulamamasının Volkan’ın performansının yükselmemesinin en önemli sebebi olarak gösterildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçirdiği ağır fıtık ameliyatı sonrası tatile bile fizyoterapistle çıkan ve sıkı bir çalışmayla planlanandan da önce sahalara dönen Volkan takım çalışmasına başladığında Orlandoni ile özel görüşerek şikayetini dile getirdi.

"Rekabete hazır değilim"
Tecrübeli file bekçisi durumunu “Ben ağır bir operasyon geçirdim ve tekrar sakatlanmak istemiyorum. Beni diğer 2 arkadaşımla aynı programda çalıştırıyorsun. Aynı idmanları yapmaya devam edersem sıkıntı çekerim. Çünkü şu an için gerideyim ve rekabet için hazır değilim. Eski gücüme tekrar kavuşmam için özel program gerekiyor. Bana bu konuda sen yardımcı olursun” sözleriyle ifade ederken hocasından yeni bir çalışma istedi.

Orlandoni de başta Volkan Demirel ile bu konu üzerinde anlaşma sağlayamasa da sonrasında ikna olarak yeni bir program hazırladı. Tarafların orta yolu bulması Volkan’ın performansının da yükselmesini sağladı.

Yorumlar | 0
üye profil