Volkan Demirel evini Moussa Sow'a tahsis etti

Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra ev bakmaya fırsat bulamayan Sow'un imdadına takım kaptanı Volkan Demirel yetişti ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan Sow'a sahibi olduğu villayı tahsis etti.

21.09.2016 09:46

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel bir kez daha liderliğini gösterdi. Fenerbahçe'ye transferin son gününde imza atan ve o günden bu yana antrenman-maç temposu nedeniyle istediği gibi bir ev bulamayan Moussa Sow, doğacak ikinci çocuğu nedeniyle panikledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Takım zor bir süreçten geçerken Sow'un kafasının daha rahat olması için duruma el koyan Volkan Demirel, anne ve babasının boşalttığı villayı Senegalli futbolcuya tahsis etti. Moussa Sow bu gelişmeden sonra hamile eşini ve çocuğunu İstanbul'a getirip villaya yerleştirdi.

Moussa Sow çok mutlu
Öte yandan Moussa Sow, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşayacak. Senegalli oyuncu, Fenerbahçe forması giydiği ilk dönemde bu heyecanı ilk kez tatmıştı. Sow, ikinci çocuğunun İstanbul'da doğacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Onların İstanbul'da büyüyecek olmalarından çok mutluyum. Eşim de ben de bu şehri çok seviyoruz ve burada yaşamaktan keyif alıyoruz" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe forması giydiği 2013 yılında kızı Sarah'ı kucağına alan Moussa Sow, takım arkadaşlarına ikinci çocuğunun İstanbul'da doğacağını söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil