Volkan Demirel, Dick Advocaat'a hayran kaldı

Volkan Demirel, Dick Advocaat'a hayran kaldı

Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel, Dick Advocaat'ı yakından takip ediyor.

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik adamı Dick Advocaat'ın 36 yıllık tecrübesinden oldukça etkilenen tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, adeta bir öğrenci gibi davranıyor.

Volkan öğrenci gibiGelecek planları arasında teknik direktörlük de bulunan kaleci Volkan’ın, Advocaat gibi önemli bir deneyimle çalışmaktan keyif aldığı ve her hareketi öğrenmeye çalıştığı belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.Futboldan kopmak istemeyen, ileride sahadan yedek kulübesine geçmek isteyen 34 yaşındaki oyuncunun bütün sistemleri incelediği, yeni hocasının ve ekibinin antrenman metotlarını takip ettiği ve maç esnalarında da geriden bir hoca gibi oyunu izlediği dile getirildi.Bu zamana kadar Fenerbahçe’de Zico, Daum, Aragones, Aykut Kocaman, Ersun Yanal ve Dick Advocaat gibi deneyimli hocalarla çalışan Volkan Demirel’in hepsinden bir parça aldığı ve futbol görüşlerinden etkilendiği kaydedildi.‘Heyecan verici bir gruptayız’Teknik Direktör Dick Advocaat, UEFA Avrupa Ligi A Grubu’nda çok zor rakiplerle eşleştiklerini bildirdi. Hollandalı teknik adam, İngiltere’nin Manchester United, Hollanda’nın Feyenoord ve Ukrayna’nın Zorya takımlarıyla oynayacak olmanın heyecan verdiğini belirterek, “Çok iyi rakiplerle oynayacağız. Bu anlamda taraftarlarımız için de heyecan verici bir grup. Önümüzdeki günlerde neler olacağını göreceğiz. Aslında buradaki mesele hazır olacak mıyız, olmayacak mıyız meselesi değil; olmak zorundayız” dedi.Kaynak: Milliyet

Görüntülenme : 777 Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 12:08:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin