Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Volkan Demirel'den milli sitem

Volkan Demirel'den milli sitem

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, milli takıma seçilememesi konusunda sitemde bulunarak, “Bir şeyleri yanlış yapıyorum demek ki, bilemiyorum. Aramıyorumdur, lobim yoktur” dedi.

07.11.2016 01:42

Fenerbahçe’nin takım kaptanı Volkan Demirel, A Milli Futbol Takımı’nda yaşanan geri dönüşlerle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Ay-yıldızlı formayı giyememesi konusunda sitem eden Volkan, “Bir şeyleri yanlış yapıyorum demek ki, bilemiyorum. Aramıyorumdur, lobim yoktur. Bir şeyleri yanlış yapıyorum herhalde. Milli Takım ve seçim ile ilgili kimseyi aramadım” dedi.

Attıkları 3. golde hata yapan meslektaşı Fatih Öztürk’ün maç sonu yanına gittiğini anlatan Volkan, “Maç boyunca kurtarırsınız ama bir gol yerseniz kötüsünüzdür. Bizim kaderimiz bu. Maçtan sonra böyle goller olabileceğini de söyledim. Bir kaleci gece yastığa başını rahat koyuyorsa bu yeter” dedi.

Kötü günlerin geride kaldığını kaydeden tecrübeli kaleci, “Kara bulutları dağıttık. Kötü dönem bitti. Şimdi tırmanışa geçtik” diye konuştu.

Fatih’e teselli
Emmanuel Emenike’nin pozisyonunda hata yapan Fatih Öztürk, maçın ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Fenerbahçe’nin kalecileri Volkan Demirel, Ertuğrul Taşkıran ve Fabiano Ribeiro hemen meslektaşlarının yanına koştu. Fatih’i teselli eden sarı-lacivertlilerin kalecileri, moral vermeye çalıştı.

Yorumlar | 0
üye profil