Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Volkan Demirel'den mağlubiyet açıklaması!

Fenerbahçe'nin Manchester United'a 4-1 mağlup olduğu mücadelenin ardından Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

21.10.2016 00:49

Volkan, tekrar eski günlerine döneceklerini söylerken; "Bu seviyede 2-0 geriye düştükten sonra dönmek çok zor. 2. yarıda bu maçı çevirmek çok zor. Penaltılara kadar iyi oynadığımızı düşünüyorum. Goller gelicne dağılma söz konusu oldu. Şu andaki oyunumuz bize yakışmıyor. Elimizden gelen gayreti gösterip çaba sarf edeceğiz. Ben çok üzülüyorum, arkadaşlarım da üzülüyor. Bu durumdan çıkacak olan bizleriz, başkası bizi tutup çekecek değil" dedi.

"Böyle devam etmeyecek"
Daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğini kaydeden tecrübeli oyuncu, "Tamam her şeye okey ama, takım olma anlamında biraz daha çaba göstermemiz gerekiyor. Bu durum bize yakışmıyor. Bu böyle gidecek diye bir şey yok. Çok iyi zamanlarımız da oldu. İlla ki bir şey olacak. Bir süreçten geçiyoruz. Yapacaklarımız var, yapacak bir şey yok diyemeyiz. Zor zamanlar oluyor futbolda. Böyle devam etmeyecek" ifadelerini kullandı.

"Kamuoyuyle paylaşmak doğru olmaz"
Kötü oyunun sebebi sorulan Volkan, "Neden sorun yaşandığını kamuoyu ile paylaşmak doğru olmaz. Bildiğimiz kadarıyla düzeltmeye çalışacağız" şeklinde cevap verdi.

Yorumlar | 0
üye profil