Volkan Demirel'den Advocaat yorumu!

Volkan Demirel'den Advocaat yorumu!

Advocaat sürekli olarak RVP, M.Topal ve Volkan Demirel ile görüş alışverişinde bulunuyor. Volkan Demirel, “Keşke daha önce gelseydi. Geçen sezon şampiyon olurduk” dedi.

Süper Lig'e Başakşehir yenilgisiyle başlayan sonrasında evinde Kayserispor ile 3-3 berabere kalarak ilk 2 haftada 5 puan kalbeden Fenerbahçe'de her şeye rağmen Hollandalı teknik adam Dick Advocaat'a olan güven tam.

Hollandalı teknik adamın kendi yardımcıları dışında takım içinde kaptan Volkan Demirel, Robin Van Persie ve Mehmet Topal ile sürekli iletişim halinde olduğu, kendilerinden bilgi aldığı belirtiliyor. Bu süreçte kendisini yakından tanıma fırsatı bulan Volkan Demirel'in yakın çevresine "Bence Fenerbahçe'ye geç gelmiş bir teknik direktör. Keşke daha önce gelseydi. Eğer geçen sezon bizim başımızda olsaydı Süper Lig'in şampiyonu Fenerbahçe olurdu" dediği belirtildi.

"Takımı için..."
Dick Advocaat'ın futbolu ve futbolcu psikolojisini çok iyi bildiğini, bunun yanında takıntısı ve kompleksi olmayan bir teknik adam olduğunun altını çizen Volkan Demirel, "Takım için en iyi yöntem ve sistemi bulmak için yoğun mesai harcıyor ve çok çalışıyor. Bu saygı duyulması gereken bir şey" ifadelerini kullandı. Volkan, "En kısa sürede toparlanıp lige damgamızı vuracağız. Kimse şüphe etmesin" diye konuştu.

Görüntülenme : 685 Güncelleme Tarihi: 04/09/2016 11:24:39
Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 11:24:21

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin