Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Barça Arena'ya geliyor!

Barça Arena'ya geliyor!

Koç Grubu, Vodafone Arena'nın açılış törenine katılması için Barcelona ile anlaşma sağladı.

20.12.2015 13:04

Beşiktaş’ın yanı sıra Barcelona’nın da sponsoru olan Beko, Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç’un talimatıyla harekete geçerek, İspanyol deviyle el sıkıştı. Barça’nın tüm masraflarını karşılayacak olan Beko, dünya çapında bir açılış törenine imza atmaya hazırlanıyor.

Vodafone Arena’nın açılışını Barcelona ile yapmak isteyen Beşiktaş’a, sponsoru olan Beko’dan müjdeli haber geldi. Siyah-beyazlı takımın yanı sıra Barcelona’nın da sponsoru olan Koç Grubu’na bağlı Beko, açılış törenine gelmesi için İspanyol kulübüyle anlaştığını Beşiktaş’a bildirdi.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç’un talimatıyla harekete geçen Beko yetkilileri, Barcelona Kulübü Yönetimi ile yapılan görüşmelerde mutlu sona ulaştı. Messi, Luis Suarez, Neymar, İniesta ve Arda Turan gibi süper yıldızların top koşturduğu İspanyol devini Türkiye’ye getirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Beko’nun tüm masrafları karşılayacağı ve dünya çapında bir organizasyona imza atacağı vurgulandı.

Türkiye’ye geliş tarihini Vodafone Arena’nın açılış tarihine göre belirleyecek olan Barcelona, Koç Grubu’na ait Taksim’deki Divan Otel’inde, Beko’nun sponsorluğunda konaklayacak. Müjdeli haberi alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, Rahmi Koç’a büyük jesti için teşekkür ettiği öğrenilirken, Vodafone Arena’nın açılışında Barcelona dışında başka sürprizlerin de olduğu bildirildi.

Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın konuşacağı görkemli bir açılış yapmak isteyen Beşiktaş Yönetimi önümüzdeki haftalarda stadın koltuk montajlarına da başlayacak. En kısa zamanda hibrit çim çalışmalarına start verecek olan siyah-beyazlı yönetim, yakında stadın bilgisayar sistemlerini de yaptıracak.

Yorumlar | 0
üye profil