Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Vitor Pereira'ya hiç beklemediği bir destek geldi

Vitor Pereira'ya hiç beklemediği bir destek geldi

Fenerbahçe'de gerek yönetim, gerekse taraftarın ayrılmasını dört gözle beklediği Vitor Pereira'ya hiç beklemediği bir destek geldi.

09.08.2016 21:09

Beşiktaş ve Galatasaray taraftarlarının sosyal medyada başlattığı, ''Taraftar Arkanda Vitor Pereira'' etiketi, Twitter Türkiye gündeminde 1. sıraya yükseldi.

Fenerbahçe'de tüm camia teknik direktör Vitor Pereira'yla yolların ayrılmasını bekliyor. Sarı-Lacivertliler'de yönetim tazminat ödememek için Portekizli hocayı istifaya zorlarken, taraftar bir şekilde Pereira'yı yedek kulübesinde artık görmek istemiyor.

Monaco maçı sonrası havaalanında başkan Aziz Yıldırım'la tartışan ve son olarak Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde kısa bir süre kaldıktan sonra sessizce mekandan ayrılan Pereira'yla ipler iyiden iyiye kopma noktasına geldi.

Tüm bu gelişmelerin ışığında Portekizli hocaya hiç beklemediği bir yerden destek geldi.

Twitter'da organize olan Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları, Fenerbahçe taraftarlarının aksine Pereira'ya sahip çıktı.

İki kulübe gönül verenler #TaraftarArkandaVitorPereira etiketiyle kısa bir süre içerisinde Türkiye gündeminde 1. sıraya kadar yükseldi.

Vitor Pereira'nın oynattığı futbol ve aldığı sonuçlardan ötürü memnun olan ezeli rakibin taraftarları, bu etiketle Pereira'nın kalmasından yana olduklarını gösterdiler. Senden önce de Şampiyonlar Ligi'ne gidemiyorlardı #TaraftarArkandaVitorPereira— Dahahur Snefru (

1903_tanriverdi) 9 Ağustos 2016 Senin sayende yaşayacağımız nice şampiyonluklar var. Yedirmeyiz seni. #TaraftarArkandaVitorPereira

— HayatıSevdiysek (

quaresinan) 9 Ağustos 2016 #TaraftarArkandaVitorPereira hocaya laf yok. Takım oynamıyor. Adamın ne kabahati var

— murat demirci (@80Demirci) 9 Ağustos 2016

Yorumlar | 0
üye profil