Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

'Ronaldo ve Messi'yi getirmeye kararlıyım!'

Pereira, Ozan Tufan’ı hangi pozisyonda oynatmayı düşündüğü sorusuna, “Kaleci olarak oynayacak” dedi, başka transfer olup olmayacağı sorusuna ise, “Bugün artık isimlerden bahsedeceğim. Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’yi getirme konusunda çok istekliyim” yanıtını verdi

15.08.2015 01:45

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Eskişehirspor karşısında iki golden daha fazlasını yapabilecek pozisyonlar bulduklarını söyledi, basın mensuplarının bazı sorularına ise esprili yanıt verdi.

Gün geçtikçe daha iyi bir takım haline geleceklerini dile getiren Portekizli teknik adam, “Kapasitemizi daha yukarıya çıkaracağımızın, hızlı ve agresif oynayan bir takım olacağımızın sözünü verebilirim. Fantastik bir taraftarımız var. Onları mutlu edebilmek için çok çalışacağız” ifadesini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!. 

"Tanımasam gelmezlerdi"

Pereira, Bursaspor’dan transfer edilen Ozan Tufan ve Volkan Şen’i izleyip izlemediğinin sorulması üzerine, şöyle konuştu:

“Onları tanımasam, buraya gelmezlerdi. Türk oyuncu almanın önemli olduğunu düşünüyorum. Kadromuzun daha da genişletilmesi açısından elimizde Türk  oyunculardan da seçenek olmasını istedik. Bu takıma katacakları şeyler önemli. Taraftarın ruhuna uygun oyuncular almak da önemli. İkisi de Türk ve doğal olarak taraftarlar yerli oyuncularla daha iyi iletişim kuruyor. Ozan Tufan ve Volkan Şen  çok kaliteli futbolcular. Kesinlikle bu takıma katkıda bulunacaklar.” 

"Başkan’la konuşacağım!"

Yeni transferlerden Ozan Tufan’ı hangi pozisyonda oynatmayı düşündüğü  sorusuna, “Kaleci olarak oynayacak” diyen Vitor Pereira, başka transfer olup olmayacağı sorusuna ise, “Bugün artık isimlerden bahsedeceğim. Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’yi getirme konusunda çok istekliyim. Konuyu Başkan’la konuşmayı bekliyorum” yanıtını verdi.

Yorumlar | 0
üye profil