Pereira'dan Emenike'ye fırça!

Pereira'dan Emenike'ye fırça!
Yayınlanma Tarihi: 01.07.2015 15:43 | Değiştirme Tarihi: 02.07.2015 11:37

Bel ağrısı şikayetiyle sabah antrenmanına katılmayan Emenike'yi odasından takımın idman yaptığı sahaya çağırtan Portekizli teknik adam, Nijeryalı'dan durumu hakkında bilgi aldı. Pereira'nın "Bundan sonra sakatlığı olan her oyuncu, eğer yürüyebiliyorsa, idman sahasına gelerek bana bilgi verecek. Ufak tefek sakatlıklar yüzünden idmandan kaçmaya çalışanları affetmem" dediği öğrenildi.

Topuk Yaylası'ndaki ilk antrenman dün sabah yapılırken, F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, disipline verdiği önemi göstermeye başladı. 

Bel ağrısı şikayetiyle sabah antrenmanına katılmayan Emenike'yi odasından takımın idman yaptığı sahaya çağırtan Portekizli teknik adam, Nijeryalı'dan durumu hakkında bilgi aldı. Pereira'nın "Bundan sonra sakatlığı olan her oyuncu, eğer yürüyebiliyorsa, idman sahasına gelerek bana bilgi verecek. Ufak tefek sakatlıklar yüzünden idmandan kaçmaya çalışanları affetmem" dediği öğrenildi. Antrenmanlarda çalışma sırasında geride kalan oyunculara şınav cezası veren Portekizli çalıştırıcı, idman boyunca "Competition!! Competition (Rekabet)" sesleriyle Topuk Yaylası'nı çınlattı. Pereira'nın özellikle idmanların yüksek tempoda yapılması konusunda çok hassas olduğu ve futbolcularına da bunu sık sık ifade ettiği bildirildi.

Gözüne sinek kaçtı

Pereira sakatlığı hakkında bilgi almak için sahaya çağırdığı Emenike ile konuşurken, Nijeryalı golcünün gözüne yayladaki küçük sineklerden kaçtı. Nijeryalı'nın imdadına hocası yetişti ve sineği gözünden çıkardı.

Haber ile ilgili metin girin!.