Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Visca transferinde sona doğru...

Visca transferinde sona doğru...

Başakşehir'in önemli oyuncusu Visca'nın ayrılmak istediğini söylemesinin ardından yapılan görüşmeler sonuçlanıyor...

09.07.2017 10:41

Trabzonspor'da Visca ateşi tekrar alevlendi... Başkan Usta, dün İstanbul’da hem yıldız oyuncuyla hem de Başakşehir Başkanı Gümüşdağ ile görüştü. Transferin kısa zamanda bitme olasılığı çok yüksek. Yurt dışı temaslarında da kritik haftaya giriliyor. Medel’den haber bekleniyor, Junuzovic cephesinde Werder Bremen’in teklife yanıtı salı günü gelecek. Serdar Taşçı da yine gündemde.

Visca, artık Başakşehir’den ayrılmak istediğini belirtmiş, bu doğrultuda da Trabzonspor devreye girmişti.

Ancak ilerleyen süreçte Başakşehir’in talep ettiği astronomik rakamlar sebebiyle Bordo-Mavililer transferi askıya almıştı.

Artık bu konunun tamamen kapandığı düşünülürken, Bosnalı futbolcunun Başakşehir yönetimine yaptığı, “Size hiçbir problem çıkarmadım. Trabzonspor beni, ben de Trabzonspor’u istiyorum. Lütfen kolaylık yapın” çağrısı transfer defterini tekrar açtı.

Karadeniz ekibinin başkanı Muharrem Usta, dün İstanbul’da hem Visca hem de Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile görüştü. Transferde en olumlu adımların atıldığı bu görüşmelerin bu hafta ortasına kadar imzaya dönüşmesi bekleniyor.

Medel haber verecek
Tatilde olan Medel’in Trabzonspor’a verdiği süre bu hafta başında dolacak. Konfederasyon Kupası sonrasında tatile çıkan Şilili oyuncunun kararına göre Bordo-Mavililer’in yol haritası şekillenecek. Teknik direktör Ersun Yanal, hem stoper hem de ön libero bölgesinde oynayabildiği için Inter’in deneyimli ismini istiyor.

Junuzovic'ten müjde
Trabzonspor, tıpkı Kucka transferinde olduğu gibi Junuzovic işinde de oyuncunun kendisiyle her konuda anlaştı. Ancak Werder Bremen’in ‘tok satıcı’ tavrı, konunun bu kadar uzamasına sebep oldu. Karadeniz ekibinin, 10 numara pozisyonunda oynayan Avusturyalı futbolcu için son olarak 4.5 milyon Euro’ya (18.5 milyon TL) kadar çıktığı gelen haberler arasında. Werder Bremen’in salı günü yanıt vereceği öğrenildi.

Taşçı listeden düşmüyor
Medel’de olası bir son dakika pürüzü sebebiyle Serdar Taşçı, stoper listesinden hiç düşmüyor. Spartak Moskova’nın son dakikada yaptığı, “Sözleşme uzatalım” teklifi yüzünden aklı karışan deneyimli savunmacıyla dirsek temasının korunduğu ifade edildi.

Yorumlar | 0
üye profil