Vendetta Champions Night'ın büyük heyecanı TV8,5'ta yaşanacak!

Vendetta Champions Night'ın büyük heyecanı TV8, 5'ta yaşanacak!
Yayınlanma Tarihi: 11.04.2019 18:08 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2019 12:36

Herkesin merakla beklediği Vendetta Champions Night, 13 Nisan Cumartesi saat 19:00'da TV8,5'tan canlı olarak yayınlanacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen Kick Boks -Boks - MMA şampiyonları, Ataşehir Ülker Spor Salonu'nda Vendetta Champions Night'ın muhteşem gecesinde ringe çıkıyor ve bu kıyasıya rekabet, 13 Nisan Cumartesi TSİ 19:00'da TV8,5'tan canlı olarak yayınlanacak. Türkiye'nin gururu WBO ağırsiklet boks dünya şampiyonu Fırat Arslan, GBU kemeri için Arjantinli rakibi Ricardo Marcelo Ramallo ile karşılaşacak. Kick Boks dünya şampiyonu Mücahit Kulak da  Vendetta kemeri için rakibi Wladimir HOLODENKO ile maç yapacak.

MMA'deki gururumuz olan şampiyon sporcumuz Murat Kazgan, Vendetta şampiyonluk kemer maçında ülkemizi temsil edecek. Gecede birbirinden kaliteli ve şampiyon sporcunun yabancı rakipleriyle kozlarını paylaşacak. Muhteşem showların yapılacağı geceye ünlü sanatçılar da katılacak ve  şarkılarıyla renk katacak. Seyir zevki yüksek heyecan dolu gecede özel davetlilerin yanı sıra spor, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler gecede maçları izlemek için hazır bulunacak.

Biletleri Biletix'ten satın alabilirsiniz: http://www.biletix.com/etkinlik/YDOA1/TURKIYE/tr

Haber ile ilgili metin girin!.