Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Veli Kavlak'tan çarpıcı açıklama!

Beşiktaş'ın genç yıldızı Veli Kavlak sakatlığı ile ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

15.11.2016 13:30

Sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir forma giyemeyen Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, Radyospor'a önemli açıklamalarda bulundu. Viyana'da tedavi sürecinde olan 28 yaşındaki futbolcu, haftasonu İstanbul'a döneceğini ve hedefinin ikinci devrede oynamak olduğunu söyledi.

"10 hafta önce ameliyat oldum"
Şu an Viyana'da tedavi sürecindeyim. Tam 10 hafta önce ameliyat oldum. Bu haftasonu İstanbul'a döneceğim. Önümüzdeki hafta başı bireysel ve top ile idmana başlayacağım. 3-4 hafta sonra da takımla antrenmana çıkmayı planlıyorum. Hedefim ikinci devre itibariyle oynamak.

"Gerçekleri açıklayacağım"
Bütün gerçekleri olanları takıma geldikten sonra anlatacağım. Çünkü bu süreç beni çok yordu ve yıprattı. İnşallah döndükten sonra gerçekleri açıklayacağım ve gerçekleri şu an kimse bilmiyor. Zamanı geldiğinde gerekenleri anlatacağım. Benim geçirdiğim ameliyatlarda yanlış şeyler yapıldı. Şimdi her şey olumlu giderken konuşmak istemiyorum. Tabii bu duruma gelmemin sorumlularını açıklayacağım.

"Kulübe oyuncu önermedim"
Veli Kavlak'ın yönetime önerdiği isim olarak adı çıkan Sabitzer sorusunu yanıtlayan Veli Kavlak, "Ben Beşiktaş'a oyuncu önermedim. Ben futbolcuyum ve işim bu değil. Transfer komitesinde değilim." dedi.

Yorumlar | 0
üye profil