Vedat Muriç transfer iddialarına kulaklarını kapattı!

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Vedat Muriç, hakkında yazılan transfer iddialarıyla ilgili oldukça merak edilen bir konuyu açıklığa kavuşturdu. Vedat Muriç, "Ligde üzdüğümüz taraftarımızı, Türkiye Kupası'nı kazanarak mutlu etmekten başka bir şey istemiyorum" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 09:41
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 09:41
Vedat Muriç transfer iddialarına kulaklarını kapattı!

Fenerbahçe'nin Kosovalı yıldız futbolcusu Vedat Muriç, hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarı mutlu etmek isteyen Muriç, "Süper Lig’de taraftarımıza yaşattığımız büyük hayal kırıklığını Türkiye Kupası’nı kazanıp, bir nebze olsun hafifletmek istiyoruz." dedi.

Yıldız futbolcu böylelikle bir yere henüz gitmeyeceğinin de sinyallerini vermiş oldu.

HEÜNZ İSTEDİĞİM KADAR HİZMET EDEMEDİM

Vedat Muriç, “Adım her gün bir takımla anılıyor. Gelen teklifler beni mutlu ediyor. Ancak transfer benim gündemimde yok. Süper Lig’de taraftarımıza yaşattığımız büyük hayal kırıklığını Türkiye Kupası’nı kazanıp, bir nebze olsun hafifletmek istiyoruz. Ben de sadece bunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Muriç, Fenerbahçe’de mutlu olduğunu dile getirerek, “Henüz bu takıma istediğim kadar hizmet edemedim” diye de ekledi.