Ve Marsilya satıldı!

Ve Marsilya satıldı!

Marsilya Kulübü Başkanı Margarita Lous-Dreyfus, kulübün satışı konusunda ABD'li iş adamı Frank McCourt ile anlaştığını açıkladı.

Fransız kulübü Olympique Marsilya'nın, McCourt Grubu'nun Başkanı ABD'li iş adamı Frank McCourt'a satılması için anlaşmaya varıldı.      

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, başkan Margarita Louis-Dreyfus ile Frank McCourt arasında yapılan müzakereler sonunda kulübün satışı konusunda uzlaşıldığı belirtildi.      

Açıklamada satış detayları hakkında bilgi verilmezken, anlaşmanın, yıl sonunda kulübün danışma komitesiyle yapılacak görüşme sonunda resmileşeceği kaydedildi.      

Satışa ilişkin değerlendirmelerine yer verilen McCourt, "Olympique Marsilya'nın tarihine dahil olmak ve kulübü başarıya ulaştırmak benim ve ailem için bir onur." ifadelerini kullandı.      

Açıklamada başkan Louis-Dreyfus'un ise, "Bugün Olympique Marsilya, tarihinde yeni bir sayfa açıyor. Birçok aday arasından uzun bir süreç sonunda seçilen kulübümüzün yeni sahibi gelecek ve ona çok iyi bakacak. McCourt bence kulübümüze büyük bir gelecek vadediyor." ifadelerine yer verildi.      

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/08/2016 08:42:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin