Ve Inter'in hocası Mancini konuştu! Caner Erkin...

Bir süredir Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Caner Erkin'in İtalyan kulübü Inter ile anlaştığı yönünde bomba iddialar var. Roberto Mancini konuyla ilgili konuştu...

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2016 17:14
Değiştirme Tarihi: 16.04.2016 10:52

Napoli ile Serie A'da karşılaşacak olan Inter'de teknik direktör Roberto Mancini bir basın toplantısı düzenledi. İtalyan gazeteciler bir süredir gündemde olan Caner Erkin iddialarını tecrübeli teknik adama sordu.

 

 

Transferin somutluk derecesini soran gazetecilere Roberto Mancini, " "Caner kontratı sona ermek üzere olan bir oyuncu. Ben de takıma kalitesi ve deneyimiyle katkı sunacak, bonservisi elinde oyuncuların alınmasıyla ilgili iyi bir sonuca varılmasını arzu ediyorum" diye konuştu.

 

 

Alex Telles'in performansını değerlendirdi

 

Sezon başında Galatasaray'dan Alex Telles'i kiralayan Mancini Brezilyalı futbolcunun performansıyla ilgili de konuştu. 'Telles neden düzenli olarak ilk 11'de oynamıyor?' sorusuna şu cevabı verdi: "Telles genç bir oyuncu. Galatasaray'a benim zamanımda gelmişti. İtalyan futboluna uyum sağlaması için çalışmaya devam etmesi gerekir. Gerekli kaliteye sahip ancak biraz daha zamana ihtiyacı var".