Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ve G.Saray Lucas için Liverpool ile anlaştı

Ve G.Saray Lucas için Liverpool ile anlaştı

Geçtiğimiz hafta gizlice İngiltere’ye giden Sportif A.Ş. yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu İngiliz kulübünün yanı sıra Lucas Levia’nın menajeriyle de uzlaşma sağladı. Ancak darbe girişimi ve sonrasındaki atmosfer nedeniyle Brezilyalı oyuncudan henüz onay alınamadı.

21.07.2016 01:11

G.SARAY, kadrosuna katmak istediği Brezilyalı ön libero Lucas Levia için Liverpool kulübü ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.Sarı kırmızılı yönetim, Lucas Leiva’nın transferi konusunda Liverpool’dan istediği yanıtı alarak, önemli bir mesafe kat etmiş oldu ancak herşey bitmedi. İş, oyuncuyu razı etmeye kaldı.

NAZİFOĞLU GİZLİCE GİTTİ
Melo’nun boşluğunu vatandaşı ile doldurmak isteyen Galatasaray’da son transfer hamlesi, Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu’nun, geçen hafta İsviçre kampından gizlice İngiltere’ye geçmesiyle yapıldı. Nazifoğlu, 2.5 milyon Euro’ya Liverpool ile anlaştı. Ardından Brezilyalı’nın menajerinden de yeşil ışık aldı.Ancak tüm bu gelişmeler, geçtiğimiz hafta çarşamba günü, darbe girişiminden önce yapıldı. Levia’nın Türkiye’de yaşananlar nedeniyle olumlu bir karar verip vermeyeceği şu an belirsiz. Sarı kırmızılılar, bir süre gündemin değişmesini bekleyip, arkasından oyuncuyu ikna etmeyi planlıyor.

Yorumlar | 0
üye profil