Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Van Persie'den Pereira sözleri: Ben demiştim...

Van Persie'den Pereira sözleri: Ben demiştim...

Van Persie, Pereira için öngörüsünde haklı çıktığını ifade etti: Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde, böyle bir idman tekniğine hiçbir yerde rastlamadığımı Pereira’nın yüzüne söylemiştim. Bu yüzden aramızda problem çıktı ve takımdan kesildim. Şimdi yönetim de benim dediğim noktaya geldiği için sevinçliyim.

12.08.2016 09:56

Van Persie, Pereira için öngörüsünde haklı çıktığını ifade etti: "Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde, böyle bir idman tekniğine hiçbir yerde rastlamadığımı Pereira’nın yüzüne söylemiştim. Bu yüzden aramızda problem çıktı ve takımdan kesildim. Şimdi yönetim de benim dediğim noktaya geldiği için sevinçliyim."

Fenerbahçe'de transfer edildiği günden bu yana teknik direktör Vitor Pereira ile arası bir türlü düzelmeyen Robin van Persie, Portekizli çalıştırıcının 'biletinin kesilmesi' ile haklı çıkmanın buruk sevincini yaşıyor.

DOĞRUYU SÖYLEDİĞİM İÇİN TAKIMDAN KESİLDİM
Pereira'nın, sakat olmadığı dönemlerde bile 'idmanlarda iyi çalışmıyor' gerekçesiyle yedek bıraktığı Hollandalı yıldızın, yönetimin Pereira ile 'yolları ayırma' kararı almasından sonra yakın çevresine, "Ben uzun yıllardır birçok büyük kulüpte futbol oynadım. Dünyaca ünlü birçok teknik direktörle çalışma fırsatı buldum. Ama Pereira'nın çalışma sistemine, antrenman tekniğine daha önce hiçbir yerde rastlamadım. Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde bunu onun yüzüne söyleyince, aramızda problemler yaşanmaya başladı. Birçok maçta da doğruyu söylediğim için takımdan kesildim. Şimdi bakıyorum; insanlar, yönetim, taraftarlar ve camia benim dediğim noktaya geldi. Bunun için sevinçliyim" dediği öğrenildi. Pereira'ya tavırlı olan Van Persie, hazırlık döneminde uzun süre takımdan ayrı çalışmış, Monaco maçlarının kadrosuna alınmamıştı.

YILDIRIM, KOCAMAN İÇİN İKNA EDİLDİ!

ARTIK İSTEKLİ ÇALIŞIYOR
Hollandalı yıldız, Pereira ile yönetim arasındaki iplerinin kopmasıyla yeniden takımla çalışmalara çıkarken, eskisine göre oldukça neşeli ve istekli bir görüntü çizmeye başladı..

Yorumlar | 0
üye profil