Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Van Persie'den Manchester United maçı için flaş açıklamalar!

Van Persie'den Manchester United maçı için flaş açıklamalar!

Fenerbahçeli Robin van Persie, eski takımı Manchester United'a karşı oynayacağı için heyecanlı olduğunu belirtirken, takımı için de umut dolu ifadeler kullandı. Van Persie, "Buraya geri dönmüş olmanın keyfini çıkarırken bir yandan da işimi yapmalıyım. Manchester United karşısında elimden geleni yapacağım" diyen Van Persie, Fenerbahçe için de, "Bu takımla her gün antrenmana çıkıyorum ve takımın nasıl geliştiğini görüyorum. Sadece skor yönünden sıkıntımız var" ifadesini kullandı.

19.10.2016 23:33

Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Robin van Persie, Manchester United maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında flaş açıklamalar yaptı.

VAN PERSİE: "DİZİ İZLİYORDUM, BİR ANDA İNİŞE GEÇTİK"Tercümanımız Deniz söyleyene kadar uçağın Budapeşte'ye acil iniş yapmak zorunda kaldığının farkında değildim. Uçakta dizi izliyordum ve ne olduğunu bilmiyordum. Bir anda inişe geçtik. Sabah 10'dan beri yoldayız. 13 saatlik bir yolculuk oldu bizim için. Ama iyiyiz şu anda.

"ASLINDA İNGİLTERE'DE BÜYÜDÜM"11 yıllık İngiltere kariyerimle gurur duyuyorum 8 yıl Arsenal'de 3 yıl Manchester United'da oynadım. İnişli çıkışlı zamanlar yaşadım. Aslında ben de burada büyüdüm. İngiltere'yi, İngilizlerin yaşama tarzını çok seviyorum. Buradaki tüm pozitif şeyleri almaya çalışıyorum."SOSYAL MEDYA VE GAZETELERE TAKILMIYORUM"Buraya geri dönmüş olmanın keyfini çıkarırken bir yandan da işimi yapmalıyım. Her zaman Fenerbahçe için en iyisini vermeye çalışıyorum. Sosyal medyaya, gazetelere çok fazla takılmıyorum. İyi çalışıp, iyi antrenman yapıp pozitif olmaya çalışıyorum. Belki her maç harika işler yapamam ama her maç elimden geleni yapacağım. Yarın (Perşembe) da bu böyle olacak."MANCHESTER UNITED'A İYİ HAZIRLANACAĞIM""Sahaya çıktığında iyi mi kötü mü anıları hatırlayacaksın sorusu üzerine" Van Persie'nin cevabı; "Ben pozitif düşünen bir insanım ama aynı zamanda da realist biriyim. Ayakları yere basan biriyim, o kadar romantik biri değilim. İyi hazırlanıp yarın (Perşembe) ki maçı düşüneceğim."

"FERGUSON MANCHESTER UNITED'DAN GİTMESEYDİ..."Alex Ferguson gitmeseydi nasıl olacaktı bilmiyorum. Ama ben imza attığımda Alex Ferguson birkaç yıl daha devam eder düşüncesi vardı. Durum nasılsa ona ayak uydurmak zorundaydık. Ben de bunu yaptım.

"HER GÜN ANTRENMANA ÇIKIYORUM"Ben düzeleceğimizi umuyorum. Bu takımla her gün antrenmana çıkıyorum ve takımın nasıl geliştiğini görüyorum. Maçlardaki performansımızda da bunu görüyorum ama skor olarak yansıtamadık. Yeni bir teknik direktör geldiğinde biraz zamana ihtiyacınız olur. Biraz da şansa ihtiyacınız olur ama biz de şu an o şans yok. Fenerbahçe olarak eğer bir şey yapacaksak futbolcular olarak taraftar olarak camia olarak bunu birlikte yapacağız. Bugünler maçlarımızı 15 bin taraftar önünde oynuyoruz. Biz istiyoruz ki taraftarımızı daha kalabalık şekilde yanımızda olsun ki rakiplerimiz korksunlar. Geçen sene bunu gördüm. O nedenle bunu tekrar görmek istiyorum." (sporx)

Yorumlar | 0
üye profil