Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Van der Wiel'e sabır kalmadı

Van der Wiel'e sabır kalmadı

Fenerbahçe'de beklenen performansı bir türlü veremeyen Hollandalı sağ bek Gregory van der Wiel'i kulüp binasına çağıran yönetim, ciddi uyarılarda bulundu.

19.10.2016 04:57

SENAD OK
Gökhan Gönül’ün ayrılığı sonrası büyük umutlarla transfer edilen tecrübeli oyuncunun Alanyaspor maçındaki kötü futbolu bardağı taşırdı. Yöneticiler, Van der Wiel’in form durumunu sorgularken, kendisinden beklentiler aktarıldı. Teknik Direktör Dick Advocaat’ın da oyuncusundan memnun olmadığı, Manchester United maçında Şener’i oynatacağı öğrenildi.
Fenerbahçe’de istenen performansı bir türlü veremeyen Van der Wiel son kez uyarıldı. Gökhan Gönül’ün ayrılığı sonrası büyük umutlarla transfer edilen Hollandalı futbolcu hâlâ beklentileri karşılayamayınca bardağı taşırdı.

Son oynanan Aytemiz Alanyaspor maçında yenen golde ciddi hata yapan ve gol pasını veren oyuncuyu kaçıran Van der Wiel büyük tepki çekti. Hollandalı futbolcunun uzun süredir düzelmesini bekleyen sarı-lacivertli yönetimin bu kötü oyun karşısında sabrı da kalmadı.

Geçtiğimiz gün kulüp binasına çağrılan Van der Wiel’in durumu sorgulandı, kendisinden beklentiler anlatıldı. Yöneticiler bu görüşmede oyuncunun sorunlarını dinledi, takıma hâlâ uyum sağlayamamasının ve düşük formunun sebeplerini öğrenmek istedi.

Görev Şener’e
Dick Advocaat’ın da uzun süredir forma şansı verdiği Hollandalı futbolcudan memnun olmadığı ifade edildi. Yönetimin de teknik heyete en önemli eleştirisi Wiel’in sürekli oynayıp Şener’in şans almamasıydı. Alanya maçı sonrası uyarılan Wiel’in, Manchester maçına yedekte çıkması ve Şener’in forma giymesi bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil