Valbuena'dan Aykut Kocaman açıklaması...

Valbuena'dan Aykut Kocaman açıklaması...
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2018 10:05 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2018 10:05

Fenerbahçe taraftarının en sevdiği isimlerden biri haline gelen Valbuena, Aykut Kocaman’ın kararlarına tüm takımın saygı duyduğunu söyledi.

Sezonun ilk devresinde inişli çıkışlı bir performans sergileyen Valbuena iddialı konuştu: İkinci yarıda her şey farklı olacak. Takıma çok daha fazla katkı sağlayacağım.

Mathieu Valbuena, Fenerbahçe’de sezona en iyi başlayan isimdi. Ancak 11. haftadaki Osmanlı maçında yaşadığı sakatlığın ardından işler değişti. Sivas karşısında sakatlığı nedeniyle oynayamayan tecrübeli oyuncu; Antalya, Kasımpaşa, Bursa ve Karabük mücadelesinde yedek bekledi; Konya’da 11’e döndü. ilk yarıyı inişli çıkışlı bir şekilde geçiren Mathieu Valbuena, ikinci devrede her şeyin farklı olacağını söyledi.

‘En zoru ilk 6 hafta’

33 yaşındaki yıldız, “Devre arası kampımız çok iyiydi. Sezonun ikinci bölümünde şampiyonluk için çok daha fazlasını yapmalıyız. Ben de takımıma daha çok katkı sağlayacağım. Kendime ve takımıma güvenim tam. İlk 6 hafta bizi zorlu bir seri bekliyor ama buradan mümkün olan en az hasarlı çıkıp, şampiyonluğun en önemli adayı olduğumuzu göstereceğiz” ifadelerini kullandı. Valbuena, teknik direktör Aykut Kocaman’ın forma konusundaki kararlarına tüm takımın saygı duyduğunu sözlerine ekledi.